Tradičné vzory jednokolesových príesných vozíkov PAv40 a PAv41 sa vyrábali v bývalom Československu od 60. rokov 20. storočia. Boli určené výhradne pre motocykle JAWA a ČZ. Na tieto značky motocyklov sa odvoláva aj typový preukaz. Identifikátorom podvozka je výrobný štítok. Venujem sa výrobe korby, blatníka a veka zo sklolaminátu, ktoré dopĺňam vďaka mojim partnerom ostatnými komponentami. Vzájomná optimalizácia a spolupráca nám dáva možnosť ponúknuť prívesný vozík vo veľmi dobrej kvalite za bezkonkurenčnú cenu. Kompletný vozík stačí nalakovať, pripojiť za motocykel a vyraziť na cesty.
Taktiež sa snažím prebrať opäť k životu a aktívnemu využívaniu pôvodné príesné vozíky a ponúkam pre ne kompletný sortiment nových náradných dielov.
Dva tradičné vzory som rozšíril o typ UNI.

Z mojej dielne odchádza ku konečnému používateľovi kompletný príves, štandardný výrobok, ktorý vyrábam už od roku 2012. Všetky diely sú spasované. Rám, vidlica a spojovací kríž je bez povrchovej úpravy.  Sklolaminátové diely majú biely polomatný povrch- gelcoat, ktorý je homogénnou súčasťou sklolaminátu. Vzpery blatníka, ktoré vedú do stredu kolieska sú z plechu. Doba dodania je do 5 prac. dní. 

 
Typový list aj výrobný štítok sú súčasťou. Pre bezproblémovú prevádzku je vhodné mať v TP motocykla zapísané ťažné zariadenie. Je potrebné podať žiadosť výrobcovi, prípadne dealerovi danej značky motocykla o súhlas s namontovaním ťažného zariadenia na konkrétny motocykel definovaný výrobným číslom a typom. S týmto súhlasným vyjadrením potom musíte absolvovať STK, na základe ktorej Vám dopravný inšpektorát zapíše ťažné zariadenie. Je to podobný postup ako pri zápise ťažného pre auto.
 
 
 

 

One Comment

Pridaj komentár